Затишок у спальні: Вибір та розташування дерев’яних ліжок

Як каже статистика, спальня, це саме так кімната, в якій ми проводимо не тільки більшу частину часу, перебуваючи вдома, але й третину життя! Вражає? Звичайно ж! Саме тому, до облаштування цієї кімнати, ми повинні поставитися з особливою увагою та відповідальністю. Адже від того, наскільки нам це вдасться, залежить те, наскільки спокійно, міцно і солодко ми будемо спати і відмінно висипатися. А вранці будемо бадьорими та повними сил. Що безпосередньо впливає на те, наскільки ми будемо активними протягом усього дня, успішними, та реалізуємо поставлені перед собою цілі.

Саме тому ту роль, яку відіграють комфортні дерев’яні ліжка у створенні затишного інтер’єру в нашій спальні просто складно переоцінити. Адже якщо у центрі кожної кухні знаходиться стіл, то у центрі кожної спальні – ложе.

Разом з тим, дерев’яне ліжко, на відміну від будь-якого іншого, має масу переваг і особливостей. А саме:

• Воно створює в кожній спальній кімнаті атмосферу спокою та умиротворення.

• Завдяки цілісному масиву дерева дозволяє нам бути ближчими до природи. А значить, почуватися невимушено та природно.

• Ну і звичайно, дерев’яне ліжко не може не тішити око вже одним своїм виглядом. А як ми всі знаємо, естетична складова важлива у всьому. Особливо щодо відпочинку.

Ось чому збираючись купити дерев’яне ліжко, ми приймаємо ідеальне у всіх відношеннях рішення. І всі вигоди від такої покупки складно переоцінити. Тому чому б не зробити її прямо зараз?

Тенденції щодо вибору ідеального ліжка

Дерев’яне ліжко — це добре, ну а стильне, якісне, і комфортне ліжко з дерева, це ще краще. Чи згодні? Саме такі виготовляє  майстерня «WOODWERK». Разом з тим сьогодні на ринку меблів пропонуються ліжка виконані в різних стилях. Які відрізняються не лише зовнішнім виглядом чи забарвленням, а й формою деталей. Що особливо потрібно враховувати, коли вони повинні вписатися в готовий інтер’єр, і гармонійно в ньому виглядати. Тому давайте подивимося, з чого тут можна вибрати.

Класика.

В даному випадку під цим поняттям розуміють, що таке ліжко чимось схоже на стиль барокко або ампір. Оскільки завдяки величезному, часто прикрашеному різьбленням, воно виглядає досить помпезно. Найчастіше такі вироби виконуються у білому чи кремовому відтінку. Виглядають досить громіздкими.

Минімалізм.

Як кажуть – все геніальне просто. Таке ліжко, як і відповідає йому більше нагадує короб для матраца з невеликим узголів’ям. Ну, а що ще потрібно, щоб добре виспатися?

Еко-стиль.

Це якраз про наші ліжка з дерева. Адже у разі передбачається максимальне використання натуральних, природних матеріалів. Ну а ясен і дуб, які ми використовуємо в роботі, ідеально відповідають цій філософії.

• Модерн.

Якщо коротко, то це практичність, лаконічність, правильність форм. Невисоке, легке узголів’я і, як правило, відсутність задньої спинки. Така особливість дозволяє не перевантажувати простір та візуально його розширює.

• Прованс.

У цьому випадку, дерев’яне ліжко, та й інші меблі з цього матеріалу те, без чого не обійтися. Водночас дерево в фарбують і надають йому відтінку під старовину. Таке ложе буде виглядати легко та елегантно. Можливо, вам саме це потрібно?

Як бачимо, тут є з чого вибрати. Однак, в першу чергу ми говоримо про кімнату для відпочинку, в якій ми можемо розслабитися і забути про суєти минулого дня. Тому, роблячи свій вибір, варто спиратися на естетичну складову, інтер’єр спальної кімнати та своє почуття смаку. Говорити про функціональність навряд чи буде доречним. Хіба тільки якщо ліжко не передбачає під матрацом нішу для зберігання речей. При цьому, якщо йдеться про двоспальне ліжко, тойого дизайн має бути до смаку двом людям.

Організовуємо простір у спальній кімнаті правильно.

Вам вже не терпиться купити дерев’яне ліжко або стіл з натурального дерева? Ми так і знали, такі меблі нікого не можуть залишити байдужими. Разом з тим, потрібно продумати і той момент, де ви поставите своє нове ложе, щоб воно у всіх сенсах цього слова було на своєму місці і раціонально використовувати простір.

• Якщо дерев’яне ліжко двоспальне, то найбільше ефектно буде виглядати посеред кімнати, біля протилежної стіни від дверей. Це дозволить додати до нього ще й 2 прикраватні тумбочки, що дуже практично і зручно.

• Не розташовуйте ліжко обличчям до вікна. Інакше ранкове сонце буде вас рано будити, що, у свою чергу, не дасть добре виспатися.

• Не забудемо і про езотерику. А саме рекомендації Фен Шуй, давньої китайської науки щодо правильної організації простору. Згідно з ними, ліжко не можна ставити навпроти дверного отвору, під балкою, або ж навпроти стелажу з полицями.

Також, якщо ви надали перевагу дерев’яному ліжку, подбайте про те, щоб у кімнаті знаходилися й інші елементи декору з цього ж матеріалу. Можливо це будуть інші, меблі, а можливо просто сувенір. У будь-якому разі це привнесе в інтер’єр ауру гармонії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *