Яку краще купити полицю?

У кожного покупця свій смак і своє бачення ідеальних меблів. Тому дуже складно радити, які саме модулі краще купувати. Хоча, все залежить від того, про яку саме конструкцію йде мова.

Якщо ви вирішили купити полицю, тут треба врахувати не тільки ваш смак, а і багато інших параметрів. Консультанти МебельОк радять для початку визначитися, в яку кімнату ви хочете придбати полицю і для розміщення яких саме речей. А вже тоді можна переходити до знайомства з колекціями різних виробників і фото моделей.

Дерево чи метал? А може скло?

Полиця – то модуль, який або розміщується на підлозі, або підвішується на стіну. Призначений він для розміщення невеликих речей (книг квітів, посуду, декору, іграшок). Встановити полицю (будь-якого типу) можна фактично у всіх приміщеннях. Саме тому мануфактури пропонують полиці:

  1. Для ванни;
  2. Для кухні;
  3. Для передпокою;
  4. Для вітальні;
  5. Для спальні;
  6. Для дитячої.

Дуже часто полиці входять в загальну базову комплектацію кухонного гарнітуру або комплекту для спальні. Але купити їх є можливість не тільки в тандемі з іншими меблями а і окремо. Саме для таких ситуацій виробники пропонують безліч рішень виконаних:

  • З різних матеріалів;
  • Які відрізняються за габаритами та формами;
  • В різних стилях та дизайнах;
  • Які мають різні текстури та кольорову палітру.

В результаті купити полицю для книг, квітів, капелюхів чи посуду (і це далеко не весь перелік речей, які можна розміщувати на полицях) можна виготовлену зі скла, натурального дерева, пластику, штучного каменю, ДСП і т.д.

Полиці – дуже функціональний і практичний модуль. Саме тому використовують його не тільки у житлових інтер’єрах але і в офісних та навіть спеціальних. Наприклад, оформлюючи комерційне приміщення, встановлюють багато різних полиць, на яких розміщують товари. Щодо квартири чи будинку, полиці з одного боку дозволяють акуратно розмістити різні предмети і тим самим підтримувати лад у приміщенні, а з другого – додають особливу родзинку у сам інтер’єр.

Якщо приміщення просторе – зверніть увагу на полиці, які можна встановити на підлогу. Якщо кімната невелика – кращий вибір настінні моделі. Причому ніхто не обмежує вас у кількості, на одній стіні може бути встановлено кілька полиць різних розмірів і форм. Виглядатиме така конструкція дуже стильно.

Оскільки полиці виготовляються з різних матеріалів, відрізняються за дизайном та складністю виконання, кожна модель має свою вартість. Але не хвилюйтеся, ціни на ці модулі дуже демократичні. Не дивно, що вирішивши купити полицю для дитячої кімнати, щоб розмістити на ній книги та іграшки, споживач, оцінивши асортимент, приймає рішення купити ще кілька моделей для вітальні та передпокою. Консультанти MebelOk радять оцінити фото моделей із колекцій різних виробників і так визначитися з вибором. Бо всі моделі різні хоча і всі мають однакову рису – ЯКІСТЬ. Всі вони якісні і виготовлені з якісних матеріалів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *