Який механізм трансформації дивана найкращий

Який механізм трансформації дивана найкращий

Основними вимогами до будь-якого дивану є його практичність та зручність, легкість розкладання, стильний зовнішній вигляд. Тому на перші позиції при виборі меблів виходить їхня конструкція й особливості експлуатації. Попитом серед споживачів користуються моделі з високим функціоналом, які не потребують багато зусиль, з якісною тканиною, міцними механізмами.

Диван-книжка

Найпоширеніша модель диванів «Книжка» проста в експлуатації та вирізняється довговічністю. На сайті українського меблевого виробника представлені різні дивани Daniro, серед яких можна вибрати і варіанти з таким способом розкладання. У складеному вигляді вони не займають багато простору і дуже презентабельні. Одне спальне місце має ширину 110-120 см і підходить для одного чи двох людей. Щоб розкласти диван, достатньо підняти нижню частину трохи догори та опустити. Під ліжком є вільний простір для білизни чи інших речей.

Також слід звернути увагу на моделі «Єврокнижка», оснащені власним каркасом та підвищеною міцністю.

Викатні моделі

Перевагами наступної моделі є простота застосування, з якою впорається навіть дитина. Достатньо потягнути за спеціальні кріплення у нижній частині тахти, і спинка стає ліжкомісцем, ширина якого досягає 180 см. Це зручні, комфортні моделі. В якості наповнювача рідко використовуються пружини, здебільшого пінополіуретан висотою 7-15 см. Дивани з механізмом викочування недорогі та функціональні, їх часто встановлюють у дитячих кімнатах.

Механізм «Дельфін»

Особливістю такого варіанта є те, що спинка залишається на своєму місці навіть у розкладеному вигляді. Друга половинка зберігається під сидінням, а при трансформації утворює функціональне, просторе місце для відпочинку. Недоліком можна вважати відсутність ніші унизу, та деякі складнощі з тим, щоб упоратися з механізмом розкладання. Такі конструкції доступні за вартістю і вирізняються великим асортиментом.

Конструкція «Акордеон»

Такі дивани коштують недешево, але плюсом стане наявність цілісного спального місця та зручний механізм трансформації уперед. Каркас може виготовлятися з деревини, ДСП, металу, а наповнювачем слугує поліуретан чи пружинні блоки.

«Французька розкладачка»

Дивани такої конфігурації нагадують радянські розкладачки на тонких металевих ніжках, які швидко складаються та приховуються усередині каркасу. Зовні модель має стильний, вишуканий вигляд. Для щоденного використання навряд чи підійде, оптимальним застосування стане гостьовий варіант. Вартість моделі знаходиться у середньому сегменті. Перевагою є велика, зручна спинка з широкими боковинами. Альтернативою стане механізм «Седафлекс», який укомплектований якісним та дорогим матрацем, а механізм трансформації нагадує попередній варіант.

В компанії Daniro можна обрати дивани з різними механізмами трансформації, одно- чи двоспальні:

  • Єврокнижка;
  • Дельфін;
  • Пантограф;
  • викатний;
  • поворотний;
  • Пума;
  • Конрад;
  • Клік-кляк;
  • Акордеон;
  • Верона.

Консультанти підкажуть особливості кожної моделі, ознайомлять з плюсами та недоліками, особливостями застосування.

На сайті можна ознайомитись з асортиментом продукції, обрати найкращий варіант для спальні або вітальні, для зони або дитячої кімнати. Усі моделі мають прийнятні ціни, постійно діють акційні пропозиції. Можливе виготовлення за вибраним замовником кольором у потрібних розмірах і з додатковими елементами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *