Як вибрати холодильник: корисні поради

Обійтися можна без багатьох побутових приладів, але без холодильника — нікуди. Ця техніка є всюди: у звичайних квартирах та приватних будинках, а також готелях, закладах громадського харчування, на заправках. У статті розповідаємо, як вибрати ідеальний холодильник під свої потреби та фінансові можливості.

Вивчаємо види холодильників

У продажу зустрічаються такі варіанти:

 1. Без морозильного відсіку. Моделі з однією холодильною камерою є актуальними як запасні у великих будинках або основні — в місцях періодичного відвідування, наприклад готельних номерах. Їх часто використовують як мінібари для напоїв, вибираючи через дешевизну та компактність.
 2. З холодильним та морозильним відсіками. Стандартні моделі на дві камери — найпопулярніші та універсальні. Морозильний відсік зазвичай менше і розташований внизу, але буває навпаки, що вважається азіатським типом пристрою. Завдяки різноманітності двокамерних варіантів легко знайти і замовити холодильник з доставкою в Дніпрі, не встаючи з дивана.
 3. З відсіками «двері у двері». Великогабаритні моделі, у яких холодильне та морозильне відділення мають однаковий розмір і розташовані перпендикулярно одна до одної, називаються «американськими», або Side-by-Side. Їх вибирають ті, кому важливо мати під рукою багато свіжих та заморожених продуктів, наприклад, для великої родини або через небажання часто ходити до магазину.

Визначаємося з розміром та корисним обсягом

Габарити холодильника визначити просто: треба відштовхуватися від вільного простору у приміщенні, де він буде розташований. Не забудьте залишити люзи для монтажу та продумати місце для вільного відкриття дверцят. Корисний обсяг вибирається відповідно до кількості людей у ​​домі та ставлення до продуктів — щоденне поповнення запасів або покупки про запас на тиждень вперед. Середньостатистичні показники такі:

 1. для однієї людини чи обслуговування готельних номерів достатньо моделі на 150–200 літрів;
 2. молодій сім’ї знадобиться холодильник місткістю до 200–350 літрів;
 3. для великого сімейства, в якому живе кілька поколінь або багато дітей, краще вибрати техніку на 400 літрів і більше.

Співвіднесіть розміри холодильного та морозильного відсіків, а також подумайте, який з них має бути більшим, виходячи зі свого способу життя. Можна відвідати офлайн-магазин Алло в Дніпрі та подивитися на моделі, що сподобалися.

Уточнюємо функціональні можливості

Навіть у недорогих холодильниках можна побачити масу корисних «фішок»:

 1. антибактеріальне покриття внутрішньої камери для збереження оптимального мікроклімату;
 2. захист двигуна від перепадів напруги, перевантажень, ламання внаслідок відключення світла;
 3. блокування робочої панелі, яка не дає малюкам дістатися вмісту;
 4. окремі «зони свіжості» для овочів та фруктів, відділення з мінімальною температурою для м’яса, генератор льоду;
 5. різні робочі режими: наприклад Нічний, ЕКО або Відпустка.

Бажаємо вдалих покупок!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *