Що потрібно знати про модульні житлові будинки

Що таке модульний будинок

Модульні збірні будинки – це житлові або комерційні споруди, будівництво яких здійснюється за межами будівельного майданчика, у заводських виробничих умовах. По завершенню фабричного процесу зведення об’єкту відбувається за декілька днів з використанням спеціальної техніки. Процедура не передбачає закладання фундаменту, проводиться на спрощених умовах.

Технологія модульного будівництва дозволяє замовникам отримувати житло значно швидше, ніж при зведенні капітальних споруд. З моменту замовлення до заїзду в дім проходить 2-3 місяці залежно від обраної конфігурації проєкту. Можна обрати різні варіанти за площею, кількістю поверхів, матеріалами виготовлення, наповненням меблям, щоб вписатись у бюджет та задовольнити індивідуальні потреби.

Як створюються модульні будинки

Існують типові проєкти модульних будинків, але може розроблятись індивідуальний план за бажанням замовника. Виробничий процес включає виконання наступних завдань:

  1. консультація з замовником для врахування умов, які він бажає отримати від модульного об’єкту;
  2. розробка плану-макету майбутнього будинку, який враховує кількість проживаючих людей, строки отримання споруди, кошторис, матеріали виготовлення каркасу, стін, стелі, даху, утеплювального шару та інших елементів;
  3. початок створення потрібної кількості блоків з певними характеристиками у виробничих умовах;
  4. транспортування готових блоків на місце майбутнього встановлення вантажним транспортом;
  5. збірка споруди у єдину конструкцію за допомогою крану.

По завершенні монтажу здійснюється проведення усіх необхідних інженерних комунікацій – каналізації, водопостачання, опалення, освітлення, газопостачання тощо. Будинок наповнюється меблями та побутовою технікою, іншими елементами залежно від призначення. Тож готовий об’єкт відразу може використовуватись замовником без необхідності робити ремонт чи інші додаткові покупки.

Модульний будинок може мати різноманітний дизайн, що робить його індивідуальним витвором мистецтва. Крім цього, модульна споруда має декілька варіантів призначення. З блоків можна створювати не тільки житлові споруди, але й будувати офіси, дачі, котеджі, багатоквартирні споруди, інші об’єкти житлового або комерційного характеру.

Ще однією перевагою модульних будиночків є мобільність. За потреби можна швидко розібрати споруду, завантажити на транспорту платформу та перевезти в іншу локацію, де вона буде оперативно встановлена. Це чудовий варіант для людей, життя яких пов’язане з постійними переїздами і вони не хочуть турбуватись про пошук житла на нових місцях.

Джерело: сайт houses.snite.ua.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *