Сфери застосування нержавіючого металопрокату

Продукція з нержавіючої сталі вирізняється відмінними якостями експлуатації. Представлена у широкому асортименті виробів й користується попитом у різних сферах виробництва та побуту. Матеріал має цікаву історію виникнення. Застосовується будівельниками та митцями, використовується для виготовлення міцних профілів і тендітних прикрас.

Асортимент продукції з нержавіючої сталі

Завдяки сучасним технологіям і різноманітним сплавам нержавіючий металопрокат набув унікальних якостей. Хром та нікель у складі матеріалу покращує міцність, стійкість до корозії. Поєднання з вольфрамом, титаном, молібденом робить сплави придатними для використання в агресивних середовищах, при надвисоких температурах. Металопрокат вирізняється довгим строком експлуатації при збереженні первісних властивостей, екологічністю, широким спектром застосування.

Виробники пропонують безліч варіантів готових виробів, які можуть застосовуватися у такому вигляді або піддаватися подальшому процесу формування:

  • Листи з нержавіючої сталі різної товщини, з перфорацією, матові та глянцеві, високої щільності.
  • Трубний прокат. Вирізняється широким асортиментом різного діаметру, довжини, товщини стінок. Добре витримує великі навантаження без деформацій.
  • Кутники. Досить популярний виріб, який дозволяє швидко та надійно з’єднувати окремі деталі. Часто слугує перехідною ланкою та стає частиною складної конструкції. Має різні розміри та товщину.
  • Круг (монолітний прут). Є базовим елементом будь-якої конструкції, незамінний на будівництві.
  • Квадрат. Металопрокат з фігурним перерізом у вигляді квадрата вирізняється легкістю та міцністю.
  • Шестикутник добре витримує різноманітні скручування та формовки.

Якісний нержавіючий металопрокат можна знайти на сайті компанії Armax. Компанія є надійним постачальником вже багато років і відмінно зарекомендувала себе на ринку, дає гарантію на всі вироби.

Галузі застосування нержавіючого металопрокату

Де найчастіше використовується нержавіючий металопрокат:

  • Будівельний сектор займає найбільший процент використання сталевої продукції. Тут із неї виробляють різноманітні каркаси. Жодна будівля не обходиться без металопрокату у тій чи іншій формі.
  • Машинобудівна промисловість. Тут застосовуються усі види нержавіючих сплавів та широкий вибір прокату (круги, труби, листи й інше). Вони використовуються для виготовлення різноманітних механізмів, агрегатів (шестерні, втулки, лопаті, крильчатки, вали тощо), для прокладення магістралей.
  • Промисловість – харчова, хімічна, нафтова, фармацевтична. Із нержавіючої сталі роблять різноманітні інструменти, прилади, обладнання, яке може контактувати з продуктами або агресивними речовинами. Для хірургічних операцій використовують тільки сталеві інструменти, які піддаються ретельній стерилізації, досить міцні та гострі. Посуд, столові ножі, ложки, виделки із нержавійки мають привабливий вигляд, довго не тупляться й не піддаються корозії.

Не варто обходити увагою також побутове використання виробів із нержавіючої сталі. Вона також знаходить застосування у мистецтві завдяки естетичній блискучій поверхні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *