Чим відрізняються меблі на замовлення від звичайних меблів?

Унікальні індивідуальні характеристики

Якщо ви прийняли рішення замовити ергономічні меблі, то отримуєте вироби з індивідуальними характеристикам, які повністю відповідають вашим потребам. З’являється можливість стати власником унікального елементу в одиничному екземплярі. За дизайном, матеріалами виготовлення, кольоровою гамою, розмірами та іншими параметрами у комбінації складно буде знайти такий само виріб в іншому місці.

Унікальні характеристики дозволяють підлаштувати меблі під індивідуальне планування приміщення. Якщо продукція серійного виробництва створюється під стандартні інтер’єри і може не підійти під незвичайні композиції, то вироби на замовлення дозволяють позбутись від таких складнощів. Меблі чудово вписуватимуться в оточуючий простір та поєднуватимуться з іншими меблевими елементами у кімнаті.

Варіативність за стилем та дизайном

Індивідуальні меблі можна розробити для гармонічної інтеграції у приміщення з конкретним дизайнерським оформленням. Враховуючи різномаїття сучасних стилів, можна створити вироби під наступні композиції:

  • класика – вироби з симетричними формами, лаконічним дизайном та стриманими кольорами;
  • модерн – використання сміливих кольорових гам та поєднання цікавих матеріалів, наприклад, скляних та металевих конструкцій;
  • мінімалізм – акцент на застосуванні міцних матеріалів та функціональності меблів, яскравість кольорів відходить на другий план;
  • ар-деко – використання вишуканих дорогих матеріалів;
  • хай-тек – поєднання пластику, скла, деревини, металу для створення нестандартних меблів.

Це далеко не повний перелік можливих дизайнів, адже виготовлення меблів на замовлення дозволяє втілити в життя будь-які фантазії. Можна комбінувати різні матеріали, працювати з декількома тонами, щоб на виході отримати стилістично унікальний виріб. На відміну від серійних меблів, індивідуальні вироби більш експериментальні та нестандартні, хоча можна замовити дещо класичне.

Можливість зекономити кошти

Головною запорукою отримання якісних меблів на замовлення стає звернення до спеціалістів своєї справи. Вони відповідально підходять до розробки проєкту, щоб фінальний виріб повністю відповідав побажанням замовника за різними критеріями.

Індивідуальні вироби – це шлях до економії. Може скластись враження, що ви витрачаєте більше, однак у довгостроковій перспективі ви отримуєте очевидну фінансову вигоду. Секрет в тому, що меблі на замовлення прослужать довше ніж серійні вироби, тому вам не прийдеться швидко знаходити для них заміну або проводити ремонті роботи.

Джерело: сайт snite.ua.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *