Балкони з виносом: етапи роботи, різновиди

Балкони з виносом стали не лише популярним, але й практичним рішенням для розширення простору та створення зони відпочинку в будь-якому житловому приміщенні. Вони можуть бути як теплими, забезпечуючи комфортну температуру навіть у холодну пору року, так і холодними, захищаючи приміщення від опадів та вітру. Жителі Києва та Київської області можуть замовити балкон з виносом у «Лінії Вікон», а познайомитись з послугою та вигідними цінами ви можете тут.

Типи скління балкона з виносом

Існують два основних типи скління балконів з виносом: тепле та холодне.

Тепле скління базується на використанні спеціальних матеріалів та механізмів, таких як термомости та термовставки. Вони використовуються для забезпечення комфортної температури всередині приміщення навіть в холодну погоду. Цей тип скління дозволяє перетворити балкон на повноцінну кімнату, оскільки він гарантує високу теплоізоляцію та захист від опадів. Для досягнення оптимального ефекту можуть використовуватися енергозберігаючі склопакети з покриттям або плівкою, що запобігає втраті тепла через скло.

Холодне скління найчастіше виконують з алюмінієвого профілю. Воно простіше та дешевше у монтажі, але не зможе забезпечити якісну теплоізоляцію. Цей тип скління зазвичай використовується для захисту від опадів та вітру, але не рекомендується для використання в холодних місцевостях. Також він не підходить, якщо ви плануєте використовувати площу балкона в ролі кімнати для постійного проживання, адже балкон з холодним склінням менш енергоефективний.

Отже, якщо вибираєте між теплим і холодним склінням балкона з виносом в Україні, враховуйте перш за все свої потреби та доступний бюджет.

Етапи встановлення скління з виносом

Виконання балкона з виносом — складний процес, який неможливо зробити своїми руками. Тому варто довірити замовлення досвідченим фахівцям «Лінії Вікон».

Процес монтажу балкона з виносом виконується наступним чином:

  • Розрахунки та вибір матеріалів. На цьому етапі спеціалісти проводять ретельні виміри приміщення та підбирають матеріали для виконання робіт;
  • Демонтаж старих конструкцій. При потребі старі елементи балкона видаляються;
  • Формування куточків та обв’язування за допомогою зварювального апарату та кронштейнів;
  • Підготовка поверхні. На цьому етапі проводиться збиття шлаку, після зварювальних робіт і нанесення спеціального ґрунтового складу;
  • Оздоблення фасаду сайдингом, профнастилом або іншими матеріалами, які були затверджені замовником;
  • Скління. Буріння отворів під кріплення на профілі, встановлення стулок та встановлення склопакетів;
  • Фініш. На завершальному етапі спеціалісти виконують монтаж підвіконня та внутрішнє оздоблення.

Гідро- й теплоізоляція проводиться відразу після встановлення зварної конструкції. Нюанси в роботі можуть бути пов’язані з особливостями поверхні приміщення та іншими факторами. Наприклад, товщина теплоізоляції залежить від маси, яку може витримати балкон.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *